Deep in the Jungle 2008 Türkçe Altyazılı İzle
Filmi Oyla:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 284 Görüntülenme

Deep in the Jungle 2008 Türkçe Altyazılı İzle

Bir ordu gizli servis acentası Nawin, Uluslararası kuvvetleri ilgilendiren yasa dışı prosedürlerden dolayı bilimsel bir soruşturma açmaya karar verdi. Silahlı kuvvetlerin yasadışı eylemlerinden kaçınmak için çaresizce çabalamış olmasına rağmen, daha fazla çalıştığı kişiyi denemek daha da zor görünüyor. Nereye gittiğine bakmaksızın gözetim altındaydı ve yaptığı şey göze çarpan durumun daha fazlası olduğunun farkına varmasına neden oldu.

Nawin bir zamanlar acımasız bir saldırıdan kurtulmuş genç bir kadın olan Jin, kanının mutasyon yoluyla dolaştığı için vücudunda garip bir dönüşüm geçiriyor. Jin üzerindeki bu dönüşüm, Nawin'in Uluslararası güçlerin peşinde olduğuna inandığı şeydir. Hayvan ve insan arasındaki yarısı cins karışımıdır.

Nawin, doğum yerine geri götürerek Jin'e yardım etmeye karar verir. Onu eve götürürken, hastalığı azalıyor gibi görünüyor. Yakında büyürler ve aşık olurlar. Nawin'in kendisi ile yaşamı arasında seçim yapma zamanı geldiğinde, hayal gücünün bir imgesi olduğuna karar vermek için uyanıyor ... ya da öyle mi?

 • Yorumlar
 • Film Detayları
 • Film Detayları

  Diğer Adları:

  Deep in the Jungle

  Yayın Tarihi:

  31 Aralık 2008

  Senaryo:

  Teerawat Rujintham

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?