Deadpool 2 Türkiye Vizyon Tarihi Ne Zaman Çıkacak ?

26 Ağu 2017
XASİF

Deadpool 2 Türkiye Vizyon Tarihi
Yukarıda da belirttiğimiz gibi filmin şuanda net bir vizyon tarihi bulunmamakta ancak film için şuanda kollar sıvandı. Muhtemelen 2018’in kış aylarında çıkacak olan film tekrardan içimizi ısıtacak kıvamda olacaktır. İlk filmindeki gibi tüm ülkelerde aynı anda vizyona girmesi beklenen film bakalım ilk filmdeki gibi olumlu yorumları toplayabilecek mi?
Sizler için yanıtladığımız Deadpool 2 Ne Zaman Vizyona Girecek? sorusu umarız sizin için faydalı olmuştur. Diğer konularımıza da göz atarak yeni çıkacak ve çıkmış teknolojik ürün, film, dizi, oyun ve yasalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Film 1 Haziran 2018‘de vizyona gireceğini bildirdi.


Filmin Fragmanı Türkçe Seslendirme ile İzleyebilirsiniz

Deadpool ilk filminde bir nevi kendini tanıtmış oldu. Serinin ilerleyen bölümlerinde hiç şüphesiz ki kahraman daha bir çok olaya ev sahipliği yapacak gibi gözükmekte. Marvel çizgi romanlarını okuyanlar bilir ki filmin ilerleyen serilerinde Deadpool Wolverine ile birlikte iş yapacaktır. Eski Wolverine filmlerine bakarsak Wade Wilson karakterini biraz daha farklı bir şekilde görmekteyiz. Çalışmalara başlandığı bilinen Deadpool 2 şuan için 2018 de vizyona girecek gibi gözükmekte. Ancak filmin yapımcıları ani bir karar değişikliği yapmaz ise.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?